HAKKIMIZDA

WEBCEN Bilişim ile Tanışın

Kağan ARCAEL‘in kurucusu, sahibi ve yöneticisi olduğu, bir kurum olan WEBCEN Bilişim, web hosting, grafik tasarım, web tasarım ve sosyal medya yönetimi hizmeti gibi konularda hizmet veren, bir grup genç tarafından hayata geçirilen, İzmir merkezli bir kuruluştur.

Topluma faydalı ve kolay erişilebilir birçok internet projesinin dışında WEBCEN Bilişim, fiyatları olabildiğince ucuz, kalitesi ise en üst seviyede olan hizmetler vermeyi hedefleyen bir kuruluştur.

Hiçbir ofis, merkez veya lokasyonumuz bulunmadığından dolayı giderlerimiz en az seviyede. Bu sayede hizmet bedellerini ve ücretlerini de en alt seviyede tutmaktayız.

2016 yılında fikir temelleri atılan WEBCEN Bilişim, 2017‘nin Temmuz ayında faaliyete geçti ve birçok projeye imza attı. Bu projeler arasında TeknoBaze.com gibi bazı bilinen internet siteleri de bulunmaktadır.

Müşterilerinin yüzünde bir gülümseme oluşturmayı hedefleyen WEBCEN Bilişim, her proje, sipariş ve iş ortaklığı için elinden gelen özeni, dikkati ve çabayı veriyor. Bundan sonra da vermeye devam edecektir.

0 +
Müşteri
0 GB+
Sunucu Verisi
0
Ülkeye Hizmet
0 GB+
Aylık Veri Akışı

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer bilişim şirketleri tarafından örnek alınan bir bilişim şirketi olmak.

1.0

Yüksek Kaliteli Bilişim Hizmetleri

Gözümüz yükseklerde! Web hosting hizmeti dalında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olmayı hedefliyoruz.

2.0

Sorunsuz Müşteri Memnuniyeti

Çok değerli müşterilerimiz ile sorunsuz iletişim ve birlikte çalışmayı hedefliyoruz ve onlara çok değer veriyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.